Pagini

Vrei un job serios și bine plătit? Vino și tu în echipa noastră tânara!

Descriere: -Next Image Adversting. -Angajeaza Baietii&Fete. -Dinamicii,Carismaticii. -Serioși,Punctuali,Joviali. Job: -Promoterii Stradalii. -Selecții de persoane. Beneficii: -Salariu 1200-1500 Ron. -Bonusuri de performanță. -Contract de colaborare. -Posibil si plata zilnică. Program: L-V:10-18, S:10-15:00. Contact: Next Image Adversting 0768-828.568

Reprezentant Oriflame Cosmetics

Reprezentant Oriflame - 40% comision,pachet promotional BONUS + cadouri la inscriere!

Oriflame e potrivit pentru toti, poti fi din orice localitate,indiferent ca iti doresti un venit suplimentar de 100-300 lei la fiecare 3 saptamani sau o reducere de pana la 40% pentru produsele tale preferate!

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

1. Arata catalogul Oriflame si recomanda ofertele prietenilor tai, sigur vei avea succes! 2. Noteaza comenzile primite si transmite-le catre Oriflame (in 3 zile comanda va fi la tine) ! 3. Imparte produsele prietenilor tai , colecteaza banii si achita facura .
Acum bucura-te de castigul tau si ia-o de la capat !

AVANTAJE:

Cel mai mare comision de pe piaţă, real, fără condiţii ascunse.
- 23% comision pentru comenzi peste 70 lei;
- 30% comision pentru comenzi peste 300 lei (3-4 clienti, castigul tau 90 lei);
- 40% comision pentru comenzi de minim 600 lei! (6-8 clienti, castigul tau minim 240 lei!)

• inscriere gratuită;
• CADOURI de bun-venit in primele 3 campanii de activitate si PREMII de loialitate pentru cei activi in fiecare catalog;
• livrarea produselor la domiciliu sau la centre in maxim 3 zile;
• program de lucru flexibil – îți stabilești singur/a orele de lucru;
• posibilităţi de promovare şi afirmare – îți dezvolţi propria echipă de Reprezentanţi şi poţi deveni Coordonator în scurt timp.

Aplica gratuit pentru pachetul BONUS promotional Oriflame (materiale informative, catalog, flyere).

Inregistrare Online Oriflame

Reprezentanti vanzari Diva Life Cosmetics

Recrutam reprezentanti produse cosmetice Diva Life Cosmetics

RESPONSABILITATI:

Formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
Colectarea de comenzi de produse , pe baza brosurilor;
Distribuirea produselor clientilor personali;
CÂSTIGA ACUM VENIT SUPLIMENTAR! www.divalifecosmeticss.blogspot.ro

CERINTE REPREZENTANT Diva Life Cosmetics: www.divalifecosmeticss.blogspot.ro

- gasirea potentialilor clienti
- vanzare produse in urma primirii unor brosuri lunare
- livrarea produselor la clienti
- incasare contravaloare
- plata produselor se face rambus la primirea coletului

Reprezentanti vanzari Ladys Cosmetics

Cerinte

CERINTE REPREZENTANT LADYS COSMETICS: www.my-ladys.ro

- vanzare produse ladys in urma primirii unor brosuri lunare

Reprezentanti vanzari Margo Cosmetics

Cerinte

CERINTE REPREZENTANT MARGO COSMETICS: www.my-margocosmetics.blogspot.com